Dobročinné projekty

Jsem také hrdým partnerem různých dobročinných projektů. Budu rád, když se se mnou zapojíte s námi do nějakých z níže zmíněných projektů:

Dobroty s příběhem

Díky projektu Portus Praha (o kterém bude ještě taky řeč) vznikla jedna z nejzajímavějších potravinářských výroben, jakou znám. Tento podnik dává možnost lidem se speciálními potřebami, aby pro vás udělali ty nejlepší nakládané sýry a utopence.

Projekt navštivte zde: Dobroty s příběhem

Life is skill

Mít práci, která nás baví, je požehnání. Neziskovka Life is skill to moc dobře ví a díky ní se může mládež ve svém volném čase naučit spoustu užitečných dovedností, kterými se pak jednou v budoucnu bude moct víceméně bezbolestně živit.

Projekt navštivte zde: Life is Skill

Malešice v pohybu

Jsem víc než přesvědčen, že lidé si teď budou vážit kulturních a společenských akcí víc, než kdy předtím. Proto přidávám ruku k dílu a toto sympatické sdružení občanů u mě má palec nahoru!

Projekt navštivte zde: Malešice v pohybu 

Portus Praha

Každý by měl mít možnost žít nejen důstojně a plnohodnotně, ale i si v tom životě užít nějakou tu srandu. Proto jsem moc rád za projekty, které o tom jenom nemluví, ale i pro to něco skutečně dělají.

Projekt navštivte zde: Portus Praha

Streets 4 kids

Ne každý to měl v životě lehké a někoho mohly okolnosti dohnat třeba až k problémům se zákonem. Projekt Streets 4 kids tomu chce zabránit a díky různým streetovým aktivitám a neformálně lidskému přístupu ukázat jinou cestu.

Projekt navštivte zde: Streets 4 Kids

Wakitaka

Tahle úžasná organizace si jde za tím, že kvalitní vzdělání může nastartovat skutečnou změnu k lepšímu. Proto se tady už víc jak dekádu maká na tom, aby se ten správný učitelský přístup dostal i k těm, kteří by na něj jinak asi moc nedosáhli. A my jsme právem pyšní na to, jak nás ve světě reprezentují.

Projekt navštivte zde: Wakitata

Yagana Lucky Zone

Tahle neziskovka přišla v Senegalu s úžasným nápadem! Čistí znečištěná místa od odpadků, zejména plastových lahví, a dělá z nich užitečné a hlavně potřebné bungalovy. S hrdostí připomínám, že v tomto projektu mají Češi velké slovo!

Projekt navštivte zde: Yagana Lucky Zone