fbpx

Kafánek Natural

Těší mě, Kafánek, a jsem výsledkem prvotřídního espressa a třtinového cukru v tom správném poměru. Máte další možnost, jak si doladit třeba palačinky nebo zmrzlinu. Nemluvě o kofeinu, který se po ránu nebo před sportem docela hodí!

Kafánek Wild Orange

Já jsem se rozhodl trochu zariskovat, ale ten výsledek za to nakonec stojí. Kdo by si pomyslel, že se pomerančová chuť hodí zrovna ke sladkému kávovému cukru? Ale ani tak nemá skoro nikdo ani tušení, jak suprově dokážu člověka osvěžit.

Kafánek Chilli

Pálivý kávový tekutý cukr, no to už jenom podle názvu zní jako dost krutopřísná jízda, a přesně takový jsem já! A pokud se někde mezi vámi najdou milovníci masa, možná byste nade mnou měli pouvažovat, protože třeba na takovém grilu to umím fakt dobře.

Kávový tvaroh

Já si stojím za tím, že jako dobrá svačina dokážu parádně nakopnout a dodat energii po zbytek dne. A to bez žádných dalších řečí!

Kávový kefír

Kafánka Natural už nejspíš znáte, ale představte si k tomu ten nejkvalitnější kefír z jižních Čech. A pokud si to představit nedokážete, vyzývám vás k degustaci!

Kávová syrovátka

Chutný produkt bez éček a škodlivých látek! To už je bohužel takové klišé, které většinou všichni spíš ignorují. Jenomže jak jinak se mám popsat, když to tak prostě je?

Kávový Vaječný Likér

Kávových likérů už znáte určitě spoustu. Ale pokud jste to dočetli až sem, nejspíš bych vás mohl zařadit do kategorie kávofilů. Takže jestli chcete spojit příjemné s užitečným, nebo jste prostě jen zvědaví, jste tady naprosto správně.

Moc ti děkuju za vyplnění mého dotazníku.

Jako poděkování ti na mail posílám
20% slevový kód nákup na mém e-shopu:

kafankuju20

Pro jistotu se podívej i do spamu