fbpx

Jakub Kozoň – jeden muž, jedna vášeň a cesta k vítězství.

Pan Kafánek Vám představuje svůj e-shop: objevte neodolatelné a unikátní produkty!

Ahoj všem,

rád bych se s vámi podělil o svůj příběh a vášeň, kterou žiji každý den. Jmenuji se Jakub Kozoň, je mi 21 let a jezdím za tým KLIMARACE. Sport je pro mě nejenom koníčkem, ale životním stylem, a právě Jetsurf mi umožňuje vyjádřit svou touhu po adrenalinu a dobrodružství.

Od svých 18 let jsem se začal věnovat Jetsurfu a za tu relativně krátkou dobu jsem měl tu čest zažít několik nezapomenutelných okamžiků. Moje cesta byla plná výzev a překážek, ale díky nezlomnému odhodlání a podpoře mého týmu jsem dokázal dosáhnout úspěchů, na které jsem hrdý.

Jedním z mých největších úspěchů je titul vicemistra Evropského šampionátu 2023. Byla to pro mě obrovská pocta závodit po boku tak vynikajících jezdců a být součástí tohoto vzrušujícího závodu. Ale nejde jen o tituly a medaile. To, co mi na Jetsurfu dává nejvíce radosti, je možnost sdílet své zkušenosti s ostatními.

Ve svém volném čase se rád věnuji výuce nováčků i pokročilých jezdců na Jetsurfu, a to zejména u nás v Hradci Králové. Vidět, jak se ti, které učím, postupně zlepšují a objevují kouzlo tohoto sportu, je pro mě nesmírně uspokojivé.

Mým velkým cílem na rok 2023 je dostat se do elitní pětky jezdců světového poháru na Jetsurfu. Vím, že to nebude snadný úkol, ale věřím ve své schopnosti a tvrdě pracuji na svém výkonu, aby se mi tento sen splnil. A právě v této cestě mě neocenitelně podporuje Kafánek.

Kafánkova přítomnost mi zpříjemňuje čas strávený na vodě i mimo ni. Stal se tak mojí každodenní součástí! Musíš to vyzkoušet i ty !

Děkuji vám za vaši podporu!

Moc Vám děkuji za vyplnění mého dotazníku.

Jako poděkování Vám na mail posílám
20% slevový kód na nákup v našem e-shopu:

kafankuju20

Pro jistotu se podívej i do spamu