fbpx

Kafánek na cestách I.

Pan Kafánek Vám představuje svůj e-shop: objevte neodolatelné a unikátní produkty!

Je sobota 1.7.2023. Je krásný letní den. Kafánek jako každé sobotní dopoledne už stihl potěšit návštěvníky farmářského trhu na Roztylském náměstí a my zase balíme naše zásoby i děti a chystáme se vyrazit směr jižní Morava, kde nás už zítra čeká 1. ročník Motosurf Gladiators Show 2023 na Kobylském sedle. Srdce nám buší vzrušením, protože i když jsme připraveni podávat kávu závodníkům a divákům, víme, že se chystáme na nezapomenutelnou jízdu.

Sotva v neděli vybalíme stánek na Kobylském sedle, už k nám proudí zvědaví diváci této adrenalinové show. Přece jen tady na jižní Moravě ještě lidé neměli moc příležitostí se s Kafánkem seznámit. Nejsme si jisti, zda-li nás více dojímá jejich touha po naší kávě, okouzlení naším Kafánkem anebo rozzářené oči dětí, které juchají nadšením, když si mohou dát ledovou kávu jako maminka, protože i pro tyto případy máme připravenou naši novinku, Kafánka Bezkofein.

Kolem jedenácté hodiny se představují závodníci v gladiátorských maskách a s téměř komiksovými gladiátorskými jmény. Ačkoli mnozí z nás mají Motosurf, nebo chcete-li Jetsurf spojený spíš s mořem, právě zde na nevelké požární nádrži Kobylské sedlo se lokální akce mění v pravý adrenalin a my s údivem zjišťujeme, že někteří ze závodících borců se účastní i světových pohárů. Ale to už na vodní hladině burácí zvuky motoru, to když tam doslova vlítli závodníci předvést divákům svůj um a otestovat si místní podmínky. Mezi jednotlivými závodními kategoriemi máme možnost obdivovat také odvahu juniorů do 14 let, případně i dívek a ani nedýcháme, když jejich “prkna” doslova letí po hladině mezi bójemi, nedej bože když někdo z nich spadne do vody. Vše ale zvládají se statečností a grácií a my mezitím doplňujeme energii divákům ať už kávou nebo naším Kafánkem.

Velmi nás těší, když se po závodech začínají zastavovat u našeho stánku i sami závodníci a ještě větší radost máme, když nejeden odchází s některým z našich produktů. S napětím čekáme, jestli rakouský šampion splní své slovo a pošle nám fotky Chilli Kafánka a Kafánka Bezkofein, jak s ním a jeho synem cestují na závody do Švédska.

Celý den je nabitý energií, zábavou a kávou. Ale co dělá tento den výjimečným, jsou nová přátelství, která jsme zde na jižní Moravě navázali. Nebyli jsme jen dodavatelem kávy a Kafánka, ale také se nám podařilo vytvořit pouto s lidmi, které může vést k slibné spolupráci a snad i novým produktům. Těšíme se na tyto budoucí možnosti s vědomím, že naše cesta teprve začíná.

Zatímco se balíme a připravujeme na odjezd, všichni jsme si jisti jedním: naše cesta s Kafánkem je teprve na začátku. Díky všem zážitkům, které jsme získali, a všem novým přátelům, které jsme poznali, víme, že naše budoucí cesty budou stejně úžasné, pokud ne úžasnější. Koneckonců, kdo by mohl odolat kávě na cestách?

Moc Vám děkuji za vyplnění mého dotazníku.

Jako poděkování Vám na mail posílám
20% slevový kód na nákup v našem e-shopu:

kafankuju20

Pro jistotu se podívej i do spamu