fbpx

Pan Kafánek: postava z komiksu nebo?

Pan Kafánek Vám představuje svůj e-shop: objevte neodolatelné a unikátní produkty!

Možná je Vám povědomý. Možná Vám nápadně připomíná toho příjemného mladého muže, co Vám na trhu s obrovským zápalem připravoval kávu a nadšeně vykládal o kolibřících a o produktu, který si nechal dokonce patentovat. Možná jste ho zahlédli, jak zapáleně kopal do balonu s malinkou holčičkou nebo si jen tak pohazoval s vysmátým brýlatým klučinou. A nebo to možná bylo obráceně a házel si s holčičkou a fotbal hrál s klukem? To už nikdo neví. Dost možná, že je to jen fiktivní postavička jako vystřižená z komiksu. Ano, to všechno může být Pan KAFÁNEK.

Jedno je jisté, bez obří dávky entusiamu, bez špetky šílenství, bez urputnosti někdy hraničící skoro až s mánií, bez vytrvalosti, bez fantazie, bez lásky a bez pár dalších ingrediencí, bychom si dnes nepochutnávali na žádném z Kafánkových produktů a nepřemýšleli nad tím, jak geniální může být to trapně jednoduché spojení kávy a cukru bez ohledu na to, jestli sami kávu sladíme či ne. Kafánek upoutá Vaši pozornost, ať chcete nebo nechcete, ať jste ochotni si to přiznat anebo předstíráte, že je to jen sladké cosi. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že jak se Vám Kafánek jednou dostane pod kůži, stane se součástí Vás samých….. 

Buďme chvilku patetičtí. Řekněme, že Kafánek vznikl z velké lásky ke kávě, z velkého snu o vlastní kavárně, kde si lidé budou moci dochutit kávu vynikající směsí třtinového cukru a pákového espressa, obohaceného o skvělé esence. Kavárna, kde tento nápad přicházel na svět už neexistuje. Stejně tak vzala za své i kavárna, která pomáhala Kafánka postavit na nohy a dovést ho do dokonalé podoby, jak ho známe dnes. Bohužel skončila i některá přátelství, která stála u zrodu. Na druhou stranu, jak už to v životě chodí, jiná trvají, přišla i nová přátelství a vytvořily se vazby, které s sebou nesly nové inspirace a pomáhaly Kafánka držet při životě. I díky tomu tak dnes čtete tyto řádky. 

Kafánek je věčný. Kafánek si zaslouží místo ve Vaší kuchyni i ve Vašem srdci. Jediné, co limituje použití Kafánka je Vaše fantazie. Ta naše stále jede na plné obrátky a proto hodláme i nadále přicházet s novými příchutěmi a dalšími produkty inspirovanými Kafánkem.

A protože Pan KAFÁNEK je velmi otevřený, je i jeho e-shop otevřený novým příležitostem. Bude se proto postupně rozšiřovat o další partnery, se kterými nás těší spolupracovat a jejichž produktové portfolio nás zaujalo natolik, že se s Vámi o tyto výrobky rádi podělíme. 

Vše je pečlivě vybírané, vyzkoušené. Pan KAFÁNEK rád ocení nápaditost a pokud to jen trošku lze, tak i lokální produkty z českých a moravských luhů a hájů (samozřejmě budou výjimky, např. u kávy na tom trvat nebudeme). 

Ještě jednou proto vítejte na e-shopu Pana Kafánka a pojďme nakupovat 🙂

PS: Pro ty co náhodou ještě netuší, Kafánek je směsí třtinového cukru a pákového espressa. Tento jednoduchý recept nám pomůže vytvořit medově hladkou sirupově jemnou konzistenci základního Kafánka Natural. Přidáním esencí či vybraných směsí koření a dalších přírodních ingrediencí získáme jednotlivé příchutě. Dále nás Kafánek neustále inspiruje k hledání dalších možností, jak ho v kuchyni nejlépe využít. Tak vznikla například Kafánkova zálivka na salát. Věřte, s panem Kafánkem se opravdu nudit nebudete a máte se na co ještě těšit 🙂

Ať se skvěle daří!

Moc Vám děkuji za vyplnění mého dotazníku.

Jako poděkování Vám na mail posílám
20% slevový kód na nákup v našem e-shopu:

kafankuju20

Pro jistotu se podívej i do spamu